Skip to Content
Main Menu
Search
New College Communities
at the University of New South Wales
New College
New College Postgraduate Village
CASE
Student Portal
Contact
Apply Now
Search
New College UNSW on Facebook
New College UNSW on Instagram
New College UNSW on Youtube
New College UNSW on LinkedIn
Loading cart...
Checkout
Home
Live at UNSW
New College
Overview
Testimonials
Virtual Tour
Student Rooms
Catering & Café
Facilities
New College Postgraduate Village
Overview
Testimonials
Virtual Tour
Studios & Apartments
Self-Catered Living
Catering Plan
Facilities
Accommodation Options
Undergraduates
Senior Undergraduates
Postgraduates
Researchers & Visiting Fellows
Foundation Studies
International Students
Study Abroad
Other Students
Visitors
Apply to Live With Us
The Experience
Life at New College Communities
Testimonials
Pastoral Care
Social Life
Sport
Theatrical Productions
Cultural & Musical Activities
Christian Activities
Service to Society
Apply Now
Academic Program
Academic Tutoring
Research Support
New College Lectures
New College Lectures Resources
New College Lectures History
CASE
CASE Quarterly
Academic Achievements
Admissions
How to Apply
FAQs
Fees
Scholarships & Bursaries
Events
Upcoming Events
Alumni & Supporters
Impact Report
Alumni Magazine
Alumni Groups
Alumni Events
Honour Boards
Update My Details
Give
Merchandise & Memorabilia
Shopping Cart
Venues & Casual Accommodation
Guest Accommodation
Conference & Group Accommodation
Venue Hire
Catering
About
The New College Communities
Master's Welcome
Vice-Chancellor's Welcome
UNSW Affiliation
Governance & Policies
Policies
Mission & Vision
Motto, Crests & Colours
Community Handbooks
People
Board Members
Staff
Master & CEO
Deans & Executive
Editor of CASE Quarterly
Resident Services Staff
Communications Staff
Life Fellows
Christian Fellowship
Student Association
Website Info
Accessibility
Copyright Disclaimer
Privacy Statement
Site Map
About UNSW Sydney
Contact Us
Apply Now
You are here:
Home
/
Alumni & Supporters
Honour Boards
Sports Awards
NCSA Sports Blues
NCSA Sports Blues
Year
Sport
Name
1974
Basketball
Grant Lockart
Football
Grant Hodgson
Hockey
Bruce McCallum
Soccer
Ghaus Ismail
Squash
Ralph Craven
Tennis
Tom Walsh
1975
Football
Wayne Petrie
Hockey
Carl Peterson
Soccer
Greg Carter
Table Tennis
Chin Leong Lee
Tennis
Ralph Craven
1976
Chess
Steven Andrews
Football
Sam Issa
Hockey
David Thompson
Snooker
Robert Watson
Squash
Judy Nicholson
Tennis
Elisabeth Fraser
1977
Badminton
Albert Chew
Basketball
Liz Hogan
Keith Malpress
Chess
David Stewart
Cross Country
Sandi Reid
Football
Tony McDevitt
Hockey
David Thomson
Anne Monkley
Snooker
Don Wasantepruek
Soccer
Chris Baker
Squash
Steve McLennan
Judy Nicholson
Tennis
Tony Pollack
Volleyball
Ross Trickett
1978
Badminton
Paul Wardana
Basketball
Steven Taylor
Cross Country
Alan Stewart
Football
David Grieve
Hockey
Wendy Hague
Snooker
Peter Godden
Soccer
Gary Crerie
Brian Graham
Squash
Peter Meers
Graham Walton
Table Tennis
Dorrine Fong
Tennis
Tony Pollack
Volleyball
Russ Beynon
1979
Badminton
Albert Chew
Basketball
David Basic
Steve Taylor
Cross Country
Joanna Harris
Football
David Grieve
Wayne Petrie
Hockey
Ranjit Singh
Netball
Roslyn Petrie
Soccer
David Basic
Squash
Carn Capel
Tennis
Brian Polack
Volleyball
Russ Beynon
Janette Horn
1980
Badminton
Paul Wardana
Basketball
Michael Jones
Cara Frame
Football
Cameron Grieve
Doug Turnbull
Hockey
John Davis
Lizbid Solling
Soccer
Phil Dowe
Steve Wearing
Squash
Graham Walotn
Table Tennis
Ken Green
Tennis
Paula McGregor
Volleyball
Phil Lutton
1981
Badminton
Paul Wardana
Basketball
Graeme Mell
Chess
Iwan Budiarto
Football
Cameron Grieve
Hockey
Peter Kuestler
Netball
Sarah Horniblow
Snooker
Michael Cousins
Soccer
Phil Dowe
Phil Wheeler
Softball
Jillian Collins
Squash
Max Webster
Table Tennis
Jillian Collins
Tennis
Graeme Chiswell
Kim Oliver
Volleyball
Phil Lutton
1982
Badminton
Selwyn Chan
Basketball
Robert Gerrard
Janet Hill
Football
Warren McDonald
John McLachlan
Snooker
Patrick Regan
Soccer
Graeme Chiswell
Squash
Nando Nicotra
Table Tennis
Selwyn Chan
Volleyball
Tony Barbour
1983
Badminton
Jo-anne Au Yeong
Basketball
Robert Gerrard
Football
Darrell Perkins
Peter Clark
Hockey
John Cant
Soccer
Graeme Chiswell
Squash
Dean Ziliotto
Table Tennis
Paul Drabsch
Valerie Lawson
Volleyball
Clarissa Trim
1984
Badminton
David Stirling
Suk See Ting
Basketball
Robert Gerrard
Clarissa Trim
Chess
Andrew Glas\user
Football
Michael Crookes
Alistair Weir
Hockey
John Cant
Snooker
Patrick Regan
Soccer
Patrick Regan
Softball
Dianne L'Estrange
Squash
Bradley Reed
1985
Basketball
Robert Gerrard
Cricket
Bradley Reed
Cross Country
Catherine Crowley
Football
Doug Beal
Peter Walker
Hockey
Simon Hoy
Squash
Bernice McLoughlin
Table Tennis
June Loh
1986
Basketball
Nigel Marthins
Cricket
Tony Davey
Cross Country
Catherine Crowley
Football
Richard Hardy
Ewen McKenzie
Robert Wilson
Hockey
Sonya Jenkins
Roger Phelps
Rob Thompson
Netball
Kristine McCartney
Soccer
Stuart Macintosh
Wendy Newin
David Smith
Softball
Phil Henley
Table Tennis
Tim Rayner
Tennis
Peter Mann
Joanne Spring
1987
Basketball
Stephanie Leach
Chess
Greg Hollis
Cricket
Alastair MacCallum
Football
Mark Colgan
Steve Ditton
Paul Witherdin
Hockey
Sonya Jenkins
Evan Watson
Netball
Kim Magann
Jacqui Morse
Soccer
Peter Hewish
Squash
Wendy Brown
Tennis
Joanne Spring
Volleyball
Jacqui Morse
1988
Athletics
Drew Mumford
Bruce Roberts
Basketball
Leah Allen
Chess
Andrew Duckworth
Cross Country
Drew Mumford
Football
Mark Kirkland
Netball
Karen Fuller
Soccer
Shane Maundrell
Table Tennis
Kit Chee
Andrew Duckworth
Volleyball
Tara Payne
1989
Athletics
Lisa Meere
Drew Mumford
Football
Michael Daffern
David Pike
Netball
Lyndel Wagener
Suzy West
Rowing
Steve Blackburn
Wendy Newin
Table Tennis
Andrew Duckworth
Touch Football
Suzanne Macks
Volleyball
Joel Lang
Ross Mark
Kate Tinyou
1990
Athletics
Peter Sholl
Basketball
Justin Bates
Karen Smith
Football
Richard Brown
Hockey
Bruce Begg
Netball
Victoria Evans
Joanne Sullivan
Rowing
Sarah Davies
Soccer
Anthony Canfell
Suzanne Macks
Volleyball
Graeme Craft
1991
Athletics
Lara Hammond
Basketball
Belinda Cuss
Joanne Metcalfe
Daniel Williams
Cross Country
Alissa Burch
Greg Cusick
Football
Richard Brown
Hockey
Matt Semple
Netball
Nicola Taylor
Running
Greg Cusick
Soccer
Anthony Craze
Suzanne Macks
Swimming
Darron Ellery
Lara Hammond
Table Tennis
Chin Fang Ngim
Touch Football
Angela Farrell
1992
Basketball
Nicky Taylor
Danny Williams
Football
Richard Brown
Hockey
Malcolm Perkins
Melinda Rackham
Netball
Nicola Taylor
Rowing
Sarah Davies
Soccer
Robert Benkovic
Fiona Peat
Squash
Kanako Yano
Table Tennis
Sarah Davies
Seng Chuan Ong
Volleyball
Campbell King
1993
Basketball
Daniel Brown
Megan Wagener
Chess
Stephen Cornelius
Cross Country
Greg Cusick
Veronica Nicholls
Football
William Keen
Soccer
Matthew Bloomfield
Swimming
Georgina Barratt-See
Matthew Bloomfield
Nathan Ponchard
Table Tennis
Renata Bryce
Tennis
Mark Brantingham
Brad Farr
1994
Athletics
Michael Campion
Vanessa Hookway
Basketball
Daniel Brown
Megan Wagener
Cross Country
Gavin Heywood
Veronica Nicholls
Football
Chris Lane
Scott Mackenzie
Hockey
James Bradley
Brit Caling
Steve Cornelius
Meg Fuller
Pool
Tim Curran
Soccer
Petrina Clarke
Penny Frost
Softball
Philip Edwards
Squash
Bridget Dew
Volleyball
Allan Morrow
1995
Athletics
Veronica Nicholls
David Thebridge
Basketball
James Brown
Louise Warner
Cross Country
Simon Nicholls
Football
Scott Mackenzie
Hockey
Steven Cornelius
Philip Edwards
Netball
Liberty Wagener
Pool
Emma Cornelius
Rowing
Brian McDonald
Soccer
Warwick Baines
Natasha White
Squash
Clare Deeves
Swimming
Emma Dowling
Tony Ireland
1996
Basketball
Rob Johnson
Penny Taylor
Cross Country
Simon Nicholls
Hockey
Justin Clunas
Sally Yue
Netball
Andrew Rose
Pool
James Vickery
Rowing
Scott Mackenzie
Danielle Williams
Soccer
Tammy Dann
Paul Perrett
Squash
Barry England
Swimming
Simon Nothling
Tennis
Peter Hansen
Volleyball
Helen Lund
Steve Thompson
Water Polo
Jared Denovan
Danielle Williams
1997
Basketball
Rajinder Singh
Tania Zappala
Cross Country
Simon Nicholls
Veronica Nicholls
Football
Jamie Fernando
Hockey
Peter Flood
Wendy Jefferys
Netball
Brigid LeFevre
Andrew Rose
Pool
Emma Cornelius
Rowing
Sally Barton
Julian Frecklington
Soccer
Mark Callagher
Louise Worthington
Squash
Barry England
Tennis
Peter Hansen
Touch Football
Elizabeth Floyd
Simon Nothling
Volleyball
Nandor Balogh
Karen Lok
Water Polo
Jen Fox
Brad Hogan-Smith
1998
Basketball
Greg Peake
Tania Zappala
Cross Country
Simon Angus
Football
Jamie Fernando
Hockey
Briony Croft
Brent Heynatz
Netball
Fiona Munro
Andrew Rose
Pool
Scott Wilkinson
Soccer
Matthew Klein
Joanna Shulman
Swimming
Jacklyn Hartley
Brad Hogan-Smith
Table Tennis
Clarice Tshe
Tennis
Rebecca Greening
Andrew Lansdown
Touch Football
Lisa Phipps
Volleyball
Nandor Balogh
Katrina Nobes
Water Polo
Simon Prendergast
Sally Robins
1999
Basketball
Rajinder Singh
Penny Wareham
Cross Country
Elizabeth Floyd
Peter Wilson
Football
Jamie Fernando
Hockey
David Links
Emily Strang
Netball
Denise Graham
Ben Happ
Rowing
Emma Blackwood
Men's First IV
Soccer
Richard Singleton
Louise Worthington
Swimming
Dominique Farrell
John Vedelago
Tennis
Robert Lansdown
Anna Palagyi
Touch Football
Matthew Graham
Danielle Toon
Volleyball
Tomoko Narazaki
Peter Tow
Water Polo
Kirsty Bryant
Simon Prendergast
2000
Basketball
Anthony Cole
Penny Wareham
Cross Country
Simon Angus
Louise Worthington
Football
Jerome Yim
Hockey
Che Burtonwood
Kate O'Connor
Netball
James Gebert
Justine Levy
Rowing
Julian Stanford
Louise Worthington
Soccer
Aimee Bellette
Richard Singleton
Table Tennis
Mayuri Gupta
Julian Teoh
Tennis
Kirby Campbell-Wood
Anna Palagyi
Touch Football
Kylie Brook
Daniel Fitzgerald
Volleyball
Tess Cotterill
Joel Tow
Water Polo
Ashley Ozols
2001
AFL
Justin Holloway
Basketball
Jamie Clarey
Gavin Uncle
Penny Wareham
Cross Country
Genevieve Lang
Jarrat Wood
Football
Michael O'Hara
Hockey
Jennifer Roberts
Scott Willcocks
Netball
Vivian Quek
Rowing
Kim Anderson
Alex Koch
Soccer
Aimee Bellette
Michael O'Hara
Tennis
Stuart Baird
Touch Football
Daniel Fitzgerald
Volleyball
David Ah Toy
Edwina Dowton
Water Polo
Dean Herron
2002
AFL
James Waterhouse
Basketball
Trevor Allen
Jamie Clarey
Cricket
Shelley Bambrook
Richard Fleming
Cross Country
Genevieve Lang
Jarrat Wood
Football
David Campion
Hockey
Jennifer Roberts
Scott Willcocks
Indoor Cricket
Alex Blackwell
Indoor Soccer
Alex Blackwell
Rugby League
Robert Scott
2003
AFL
Michael Hand
Basketball
Jamie Clarey
Stephen Gilmour
Cricket
Alex Blackwell
Paul Dowling
Cross Country
Shelley Bambrook
Andrew Emery
Football
Robert Scott
Hockey
Scott Willcocks
Michelle Yates
Netball
Daniel Cummings
Rallinga Willson
Rugby League
Michael McKeough
Soccer
Sahm Nasseri
Alissa Tenney
Squash
Lisa Antill
Tom Pryor
Tennis
Deborah Smith
Touch Football
Keiran Knox
Fiona Knox
Volleyball
Stacey Chesworth
James March
Water Polo
Sara Bryant
Guy Inder
2004
AFL
Brendan Jones
Belinda Thorne
Basketball
Kevin Bjork
Susan Reoch
Cricket
Byron Bassett
Helen McCarthy
Cross Country
Clare Ferres
James Waterhouse
Hockey
Amy Edwards
Andrew Ireland
Netball
Jane Barr
Stephen Gilmour
Rugby League
Sammy Hill
Elizabeth Luxford
Soccer
Andrew Emery
Deb Smith
Tennis
Christine Lang
Jacob Wood
Touch Football
Fiona Knox
Manoa Vocea
Volleyball
Paul Dowling
Kim Hoa Scruton
Water Polo
Alan Forster
Guy Inder
2005
AFL
Richard Fleming
Belinda Thorne
Basketball
Kate Fitch
Stephen Gilmour
Cricket
Fiona Knox
Sudipto Pal
Cross Country
Christine Lang
James Waterhouse
Football
Matthew Harris
Elizabeth Luxford
Hockey
Timothy Owen
Susan Smith
Indoor Soccer
Peter Thompson
Netball
Jane Barr
Thomas Pryor
Rugby League
Andrew Hoy
Soccer
Andrew Emery
Allison Lehr
Squash
Michael Foster
Belinda Thorne
Swimming
Alana Forster
Adam Sauverain
Tennis
Alix Dumitrescu
Kesley Sharman
Touch Football
Michelle Lim
Nick Mehan
Volleyball
Paul Dowling
Kim Hoa Scruton
Water Polo
Alana Forster
Peter Thompson
2006
AFL
Michael Hand
Basketball
Kate Fitch
Michael Neilson
Football
Tony Luxford
Adam Sauverain
Hockey
Ben Drew
Bernice Sparkes
Netball
Jane Barr
Timothy Rowe
Pool
Jay Davey
Soccer
Kelly Meriano
Ashleigh Richenvaal
Squash
Daniel Atkins
Belinda Thorne
Tennis
Andrew McGuire
Lucy Titmus
Touch Football
Scott Parlett
Volleyball
Kim Hoa Scruton
Lucas Thompson
2007
AFL
Hugh Le Lievre
Samantha Mooney
Basketball
Anthony Allen
Ivy-Rawi Willyams
Cricket
Daniel Foong
Pauline Ring
Courtney Geraghty
Cross Country
Geoffrey Arthurson
Christine Lang
Football
Eleanor Cook
Tony Luxford
Scott Parlett
Hockey
David Conway
Bernice Sparkes
Netball
Leo Kearney
Sarah Zardawi
Soccer
Helen Shaw
Rahul Shankar
Squash
Penny Benjamin
Martin Hemphill
Tennis
Kesley Sharman
Lucy Titmus
Touch Football
Andrew Fist
Courtney Geraghty
Christine Lang
Volleyball
Sally Clarke
Adam Sauverain
Kim Hoa Scruton
Water Polo
Alana Forster
Peter Thompson
2008
AFL
Hugh Le Lievre
Basketball
Marc Barker
Ramona Redlingshafer
Cricket
Jake Weragoda
Cross Country
Geoffrey Arthurson
Courtney Smith
Football
Geffrey Keighley
Scott Parlett
Hockey
Courtney Geraghty
Andrew Harris
Netball
Penelope Benjamin
Chris Goris
Soccer
Cassandra Davies
Tim Wheeler
Squash
Steven Dean
Courtney Geraghty
Tennis
Sally Clarke
Callan Pritchard
Touch Football
Trent Gutteridge
Christine Lang
Volleyball
Phillipa Beale
Dhiva Eliezer
Water Polo
Martin Hemphill
Victoria Jordan-Jones
2009
AFL
Brendan Fox
Basketball
Stephen Scott
Madeleine Sweeney-Nash
Cross Country
Geoffrey Arthurson
Nicola Hicks
Football
Steven Dean
Ratu Rabici Lesuma
Hockey
Elizabeth Gowen
Peter Orenstein
Netball
Leo Kearney
Zoe McMurdo
Soccer
Cassandra Davies
Andrew Miller
Tennis
Justine Bispham
Daniel Foong
Touch Football
Trent Gutteridge
Zoe Stephenson
Ultimate Frisbee
Stephanie Armstrong
Nathan Milham
Volleyball
Rebecca Cobb-Clark
Dhiva Eliezer
Water Polo
Martin Hemphill
Alice Lang
2010
AFL
Sam Trotman
Basketball
Dhiva Eliezer
Uma Ranjan
Cricket
Brendan Fox
Cross Country
Tim Graham
Katie Lillyman
Football
George Davis
Ratu Joni Lesuma
Hockey
Elizabeth Gowen
Andrew Palmer
Netball
Sarah Hyland
Alexander Rogan
Soccer
Nathan Milham
Zoe Stephenson
Tennis
Justine Bispham
Jamie Cham
Touch Football
Trent Gutteridge
Bridget Oakley
Ultimate Frisbee
Stephanie Armstrong
Callan Pritchard
Volleyball
Rebecca Cobb-Clark
Thomas Ness
Water Polo
Tim Allman
Bonnie-Rae Phoebe
2011
AFL
Michael Biro
Basketball
Laethitia Chua
Martin Deaker
Cricket
Edward Hannah
Cross Country
Kate Allman
Tim Graham
Football
Stuart Taylor
Hockey
Laura Butterworth
Andrew Palmer
Netball
Katharine Booth
Brendan Fox
Soccer
Matthew McDonald
Tahlia Nolan
Table Tennis
Michael Minett
Tennis
Bridget Allen
Jamie Cham
Touch Football
Nicola Hicks
Ben Hughes
Ultimate Frisbee
Vera Newman
Oscar Wilkie
Volleyball
James Heydon
Zoe Stephenson
Water Polo
Kate Allman
Tim Allman
2012
AFL
Grace Bennett
Edward Rose
Basketball
Khierah Salam
Yusuf Abdulhussein
Cricket
Gabriel Araujo
Sally Newton
Cross Country
Brendan Fox
Caroline Leach
Football
Matthew Rowe
Makenzie Russell
Ryan Schwartz
Hockey
Laura Harvey
Andrew White
Netball
Daniel Keith
Rosie Sackett
Soccer
Jordan McDonald
Tahlia Nolan
Squash
Elise Baker
Fraser Hemphill
Tennis
James Roberts-Thomson
Sheila Smith
Touch Football
George Davis
Bronte Jeffrey
Ultimate Frisbee
Lucy Haggstrom
Edward Hannah
Volleyball
Russell Hooper
Vera Newman
Water Polo
Katherine Grellman
Jordan Stewart
2013
AFL
Denbigh Burrows
Hilary Geddes
Basketball
Rachel Higgisson
Mitchell Hutchinson
Cricket
Rachel Beale
Matthew Rowe
Cross Country
Timothy Elton
Eleanor McMahon
Football
Jordan Huber
Ben McCoy
Makenzie Russell
Hockey
Laura Butterworth
Andrew White
Netball
Laura Harvey
Edward Rose
Soccer
Elise Baker
Michael Lee
Tennis
Georgia Redmayne
Hayden Smith
Touch Football
Francesca Perrottet
Ciaran Ross
Water Polo
Katherine Grellman
Tom Park
2014
Basketball
Kate Sinclair
Johnny Wong
Cricket
Jethro Dickens
Cross Country
Timothy Elton
Laura Jeffress
Football
Oliver Stirzaker
Blair Welsh
Hockey
Samuel Liles
Marie Svehla
Netball
Mitchell Craig
Sophie Newsome
Soccer
Alexander Nolan
Makenzie Russell
Tennis
Jonathon Craig-Dobson
Georgia Redmayne
Touch Football
Lucy McCrum
Matthew Palmer
Water Polo
Ben Ginnivan
Madeline Hopkins
2015
AFL
Dominic Cooper
Hayley Pollock
Basketball
Elizabeth Duggan
Nathan Zhang
Cricket
Ryan Milham
Cross Country
Lauren Sullivan
Christopher Valencic
Football
Michael Joubert
Hockey
Angus Corbett
Martije Venter
Netball
Gennavere Fertig
Mitchell Hutchinson
Soccer
Jodie Cooper
Timothy Davis
Tennis
Ryan Flack
Lilli Jephcott
Touch Football
Erin Prince
Alexander Sue
Water Polo
Maxwell Colby
Philippa Patterson
2016
Basketball
Emily Keers
Amith Mathew
Annabelle Willemsen
Cricket
Kevin Jacob
Cross Country
Stephen Melhuish
Hayley Morris
Football
Samuel Browning
Hockey
Emma Teusner
Hamish Roberts
Netball
Lachlan Bowman
Samantha Holland
Soccer
Conor Bellamy
Keira McLoskey
Tennis
Connor Jephcott
Clare Rogers
Touch Football
Kylie Lynch
Patrick Nicolle
Water Polo
Lydia Frazer
Patrick O'Brien
2017
Basketball
Selina Chan
Sanjoy Chintalaphani
Cricket
Kevin Jacob
Cross Country
Alexander Kirk
Jaymie Wong See
Football
Vincent Ryan
Hockey
Mitchell Coles
Hannah Dunn
Netball
Matilda Balding
Hikari Hashida
Soccer
Hannah Beiboer
Scott Panzenbock
Tennis
Andrew Chee
Zara Hoare
Touch Football
Fraser Baird
Julia Cooper
Water Polo
Johnathan Liauw
Nikita Neville
2018
AFL
Mackenzie Saddler
Ella Stack
Basketball
Ashwini Manorathan
Leinad Coulthurst
Cross Country
Elora Croaker
Football
Matthew Dunn
Hockey
Samuel Holford
Annabelle Willemsen
Netball
Alexandra Beza
Jack Murrie
Soccer
Sara Clarke
Zephan Thambar
Tennis
Lorna Arkell
Andrew Chee
Touch Football
Kaitlyn Hart
Ultimate Frisbee
Aaron Berthon
Selina Chan
Water Polo
Emma Hamilton
Thomas Pennell
2019
AFL
Will Heine
Annabel Laing
Basketball
Elysia Chua
Joshua Co
Cross Country
Annie Fotheringham
Nicholas Perera
Football
Jacques Botha
Ashwini Manorathan
Hockey
Andrew Burvill
Elise Elkington
Netball
Umair Ghansar
Maddison Sedgwick
Soccer
Conor Knight
McKenzie Trouard
Tennis
Eishan Beotra
Roxanne Gardiner
Touch Football
Tom Doyle
Laura Higgins
Ultimate Frisbee
Caleb Campion
India Jolliffe
Volleyball
Elizabeth Chong
Tom Tugwell
Water Polo
Kira Bailey
Teddy Burgess
2020
Basketball
William Morphett
Kate Stacey
Netball
Connor Day
Paige Sedgwick
Soccer
Andrew McColl
Adrienne Thackway
Touch Football
Annie Fotheringham
Tairon Zhang
Ultimate Frisbee
Caleb Campion
India Jolliffe
Volleyball
Rachel Pierotti
Micah Wang
2021
Basketball
Jonny Charles
Cricket
Jacob Karp
Hockey
Ella Fotheringham
Nicolas Warburton
Netball
Regina Raharjo
Rugby
Harland Rock
Soccer
Finley Carter
Siobhan Connolly
Tennis
Oscar Mason
Lara Murray
Touch Football
Annie Fotheringham
Ultimate Frisbee
Sinead Jolliffe
Eric Zhou
Volleyball
Liam McManus
Cleo Turner
2022
AFL
Jonny Charles
Jemima Schirmer
Basketball
Masashige Akioka
Cricket
Eric Zhou
Cross Country
Joshua Fotheringham
Jaimee Soo
Frisbee
Kyler Blackburn
Clare Ghows
Hockey
Callum Davies
Sasha Forrest
Netball
Sarah Mcilveen
Soccer
Martina Casagrande
Nathan Smith
Tennis
Zoe Jenkins
Anastasia Smyth
Benjamin Stacey
Touch Football
Olivia Brown
Joshua Milliken
Volleyball
Cleo Turner
Jake Han Wong
Alumni & Supporters
Impact Report
Alumni Magazine
Alumni Groups
Alumni Events
Honour Boards
Governance
Staff and Committees
Pastoral and Academic Student Positions
Student Committees
Academic and Service Awards
Sports Awards
Update My Details
Give
Merchandise & Memorabilia
Shopping Cart